ТРАНСФЕР

Співробітники CITYHOTEL пропонують допомогти Вам з організацією трансферу з \ в аеропорт, VIP зустріч, екскурсію по місту, а так само оренду автомобіля.

Наша команда

Трансфер від CITYHOTEL полегшить Вашу подорож і заощадить дорогоцінний час

Наші співробітники мають багатий досвід зустрічі гостей в аеропорту, супровід і доставку їх в готель. Вони ввічливі і привітні і з радістю допоможуть Вам донести багаж до машини, завантажити його і вивантажити по прибуттю в готель. Вони відмінно знають місто Київ і завжди виберуть найоптимальніший маршрут до готелю в разі пробки або міських заторів.

Автомобілі у нас представницького класу, але, за домовленістю, трансфер може бути здійснений універсалом або мікроавтобусом, якщо, наприклад, у Вас багато додаткового багажу або приїжджає ціла група гостей. Наявність конкретних автомобілів, будь ласка, уточнюйте під час замовлення у адміністратора готелю.

Чому варто замовляти трансфер CITYHOTEL:

 • Трансфер заощаджує Ваш час
 • Вам немає необхідності переживати про те, як дістатися з аеропорту до готелю.
 • Ми пропонуємо комфортабельні і просторі автомобілі різних класів і розмірів
 • Наші послуги доступні за ціною
 • Ми пропонуємо не тільки трансфер з аеропорту до готелю і назад, але також трансфер по Києву і Україні

  CITYHOTEL пропонує послуги оренди авто

  Незважаючи на те, що послуга трансферу може казати ідеальної для гостей столиці, ми розуміємо, що бувають часи, коли просто необхідно взяти авто в прокат. Можливо, Ви не хочете бути прив'язані до водія або до постійної необхідності замовляти заздалегідь трансфер послугу. А може, Вам просто подобається бути за кермом і Ви бажаєте самостійно досліджувати прекрасне місто Київ. Можливо необхідно відвідати кілька важливих бізнес-зустрічей. Яка б не була причина, CITYHOTEL завжди готовий Вам допомогти!

  Важливо пам'ятати, що для прокату авто необхідно мати дійсне водійське посвідчення, а знайти правильну адресу в місті Вам допоможе навігатор. Щоб дізнатися про наявність автомобілів і актуальні ціни - зверніться, будь ласка, до адміністратора готелю.