КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Tel.: +38 044 393 59 12

Fax:+38 044 393 59 16

E-mail: reservation@cityhotel.ua

CITYHOTEL пропонує гостям просторий і комфортабельний конференц-зал за доступною ціною

Якщо ви їдете до Києва, Україну у службових справах і потребуєте можливості провести конференцію або будь-яку іншу ділову зустріч,-яке інше місце може бути краще, ніж той готель, в якому ви зупинилися? CITYHOTEL радий надати відмінний конференц-зал для своїх гостей! Простора кімната зі зручними кріслами і добре обладнана найнеобхіднішими предметами для проведення продуктивної зустрічі!

CITYHOTEL конференц-зал в деталях:

Кімната має загальну площу близько 470 квадратних футів (43,5 квадратних метра) і може вміщати до 45 чоловік одночасно. Він розташований на 2-му поверсі готелю, де ви не будете відволікатися на будь-які небажані шуми. Сидіння дуже зручні і розташовані в стилі «театру». Для вашої зручності, стільці можуть бути переміщені, щоб відповідати будь-якого стилю події. Конференц-зал також з'єднаний з невеликою кімнатою, яку можна використовувати під час кава-брейків для стипендій та невеликих бранчів. Ця кімната становить близько 285 квадратних футів (або 26,5 квадратних метрів) і забезпечить достатній простір для приготування кави, відпочинку та міні-буфетів.

Говорячи про їжу, послуги громадського харчування можуть також надаватися в якості додаткової послуги за Вашим запитом. Замовлення наших послуг громадського харчування - це, безумовно, хороша ідея, так як недобре займатися бізнесом натщесерце. Для отримання додаткової інформації про послуги громадського харчування, будь ласка, зв'яжіться з адміністрацією готелю.

У вартість оренди конференц-залу входить:

  • Письмова папір і ручки
  • Мультимедійний проектор
  • Екран
  • Магнітно-маркерна дошка
  • І, звичайно ж, безкоштовний Wi-Fi

Вартість оренди і робочий час:

Конференц-зал CITY HOTEL доступний за 600 грн в годину. Але спеціальна сума у 4500 грн надається тим, хто орендує конференц-зал на цілий день (8 годин).

Конференц-зал відкритий з 7:00 до 23:00. Якщо ви хочете замовити, будь ласка, використовуйте наведену нижче інформацію або використовуйте контактну форму.