м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 56а

+38 (044) 393-59-00

  • З
  • По
  • Людей в номері Дор:
  • Діт: (2-12 рок)
  • Код акції

CITYHOTEL — кращий готельний комплекс 4 зірки. Премія CP Awards 2013

CITYHOTEL — кращий готельний комплекс 4 зірки. Премія CP Awards 2013

10 грудня 2013 року ім'я CITYHOTEL звучало на церемонії нагородження Національної премії в галузі нерухомості CP Awards 2013. Готель отримав нагороду як кращий готельний комплекс 4 зірки.

У цьому конкурсі беруть участь «новачки» — об'єкти нерухомості, введені в експлуатацію за останні два роки. Єдина професійна премія країни в сфері нерухомості CP Awards визначає найбільш знакові проекти і досягнення гравців ринку офісної, торгівельної, готельної та житлової нерухомості.

До складу жюрі конкурсу цього року увійшли лідери та експерти ринку нерухомості України: Томас Біндер, керуючий директор Sonae Sierra Germany GmbH; Максим Громадцов, генеральний директор «ЕСТА Холдинг», Нік Коттон, керуючий директор компанії DTZ (Україна); Гавайн Мінкс, керуючий директор Multi Development Ukraine; Вадим Непосєдов, президент UTG; Ігор Ніконов, президент «К.А.Н. Девелопмент»; Олександр Носаченко, керуючий директор Colliers International (Україна); Олександр Попов, директор АБ«Архиматика»; Дмитро Сенниченко, голова представництва Jones Lang LaSalle в Україні; Тетяна Антонюк, відповідальний редактор Commercial Property.

З великої кількості поданих заявок експертне журі відібрало три готельних комплекси, які відповідали всім вимогам конкурсу, а за підсумками голосування готель Cityhotel став кращим в номінації «Готельний комплекс 2013. Чотири зірки».

Як зазначив генеральний менеджер Cityhotel, перемога в такому знаковому конкурсі як CP Awards 2013, де змагаються кращі з кращих, і національне визнання готелю — це чергове підтвердження якості та успішності Cityhotel на ринку готельних послуг.

У свою чергу головний редактор Commercial Property Інна Волосюк підкреслила, що відбір номінантів та визначення членами журі переможців Премії CP AWARDS 2013 побудовани таким чином, щоб визначити високопрофесійні об'єкти нерухомості та компанії, які демонструють позитивну динаміку розвитку, мають заслужену репутацію надійних гравців ринку, а також є стабільними компаніями, орієнтованими на якісні досягнення.