м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 56а

+38 (044) 393-59-00

  • З
  • По
  • Людей в номері Дор:
  • Діт: (2-12 рок)
  • Код акції

Золота зірка Міжнародної якості на Конвенції в Парижі

Золота зірка Міжнародної якості на Конвенції в Парижі

26 і 27 жовтня в Парижі в готелі Hyatt Regency Paris Etoile (Concorde La Fayette) пройшла одна з найголовніших світових конвенцій по якості — International World Quality Commitment. До французької столиці приїхали компанії з 74-х країн, лідери в галузі економіки, мистецтва, експерти у сфері якості та представники дипломатичного корпусу. Україну цього року на Конвенції представляв київський готель CITYHOTEL.

Міжнародна Конвенція з якості — це частина програм BID (Business Initiative Directions). Її проводять, щоб нагородити кращих з кращих, показати всьому світові, що саме ці компанії йдуть по шляху якості та успіху.

Інженери, фізики, математики, економісти, соціологи та журналісти постійно вдосконалюють Модель Якості. По суті, QC100 TQM — це стиль управління , заснований на якісному обслуговуванні, він прагне досягти довгострокового успіху, зосереджуючись на задоволенні клієнта. TQM передбачає участь всіх членів організації у поліпшенні виробництва, продукції , послуг і культури, в якій вони працюють. QC100 TQM — це якість світового класу.

Кращі компанії відбирали за критеріями: задоволеність клієнтів, бенчмаркінг, лідерство, планування і прийняття рішень, інновації і розширення бізнесу, престиж марки, фінансовий і ділові результати та безліч інших ознак.

Традиційно президент ІБР Хосе Е. Прієто особисто вручав переможцям нагороди. Для CITYHOTEL це визнання — не тільки символ якості, але й запорука згоди компанії йти по шляху вдосконалення.

 

ДОВІДКА: Засновник першого варіанту Моделі Якості TQM (Тotal менеджменту якості) QC100, Хосе Е. Прієто, створив в 1973 році видавничу групу JBAN. З 1986 року разом з міжнародною командою експертів він керує організацією Business Initiative Directions. Їх основна місія — поширити культуру якості в провідних компаніях всіх країн.