Ресторан Matisse

Панорамний ресторан Matisse має честь запросити всіх, хто цінує сполучення стилю, комфорту та сучасної європейської кухні у гостях. Matisse розташований на 15-ти поверсі готелю CityHotel в центрі Києва, де ніщо не заважає вам насолодитися вишуканою атмосферою та першокласною кухнею.

Ми пропонуємо своїм гостям новий вид обслуговування, який є відомим у Європі та Америці як шеф-кухар спільноти. Іменно співтовариство шеф розглядає кожного відвідувача не як чергового клієнта ресторану, а як якості - гостя, і дозволяє задовольнити саме його бажання. Функції CCKitchen виконує Алёна Міщенко, яка пройшла професійне навчання в Ле Кордон Блу в Пасадене.

Сьогодні до послуг наших гостей:

  • Два зали. Зал з панорамними вікнами в лаконічному дизайні, оформлений в бежевій кольоровій гамі і затишний VIP-зал. На висоті 15-го поверху Вас не потурбує шум вулиці.
  • Відкрита кухня. Ви можете спостерігати, як працюють справжні професіонали. На замовлення Вам приготують: страви французької та італійської кухні, традиційні страви української та російської кухні.
  • Винна кімната. До послуг наших гостей колекція вантажного шампанського, вишуканого вина і гідний вибір міцних напоїв.
  • Першокласний сервіс. Персонал ресторану з'являється поруч з гостями тільки в тих випадках, коли це необхідно.

Вид обслуговування Community Chef зобов'язує нас пропонувати найширший сервіс. До нас приходять відпочити від суєти великого міста за чашкою кави або чаю, провести ділову зустріч в спокійній обстановці, відсвяткувати ювілей.

  • Ми відкриті з 7-ї ранку до 24-ї ночі.
  • У будні дні з 7-ми до 10-ти годин, а у вихідні 8-ми до 11-ти годин, ми пропонуємо сніданок у форматі шведського столу. Після 10-ти (11-ти годин у вихідні) ми обслуговуємо гостей за індивідуальними замовленнями.
  • Ми пропонуємо організацію фуршетів, банкетів і будь-яких урочистих заходів.

Якщо Ви цінуєте справжній комфорт, сучасну європейську кухню і вид Києва з висоти 15-го поверху, чекаємо Вас в гості.

5