CITYHOTEL – УКРАЇНСЬКА ГОСТИННІСТЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТАНДАРТУ

CITYHOTEL – це нове слово в самовираженні бізнес-готелів. Тут майстерно поєднується сучасний дизайн, екологічність матеріалів, переваги бізнес-центру, уважність персоналу, неперевершена кухня та затишна робоча атмосфера.
У розпорядженні гостей 124 номера, дизайн яких проектувався з урахуванням того, щоб гостю було зручно працювати і відпочивати – тому в CITYHOTEL є WI-FI, багатофункціональний конференц-зал, бізнес-центр і, звичайно, в кожному номері передбачено робоче місце.
Незважаючи на те, що готель розташований в самому центрі столиці, CITYHOTEL – затишне і спокійне місце, де не відчутна міська метушня. Гості можуть комфортно відпочити після насичених ділових зустрічей або активних прогулянок по Києву. Готель знаходиться у виключно безпечній зоні – завдяки близькості з посольствами та дипломатичним організаціям. У пішій доступності – Хрещатик, Оперний театр, Золоті ворота.
CITYHOTEL має налагоджене транспортне сполучення з вокзалами, аеропортами та районами ділової активності. У розпорядженні гостей послуги трансферу, замовити який можна звернувшись на цілодобову стійку реєстрації.
Особлива гордість готелю – шикарний вид з панорамних вікон. Особливо вражає нічний Київ, помилуватися на який з 15-го поверху готелю приїжджають як гості міста, так і кияни - нагорі знаходиться ресторан італійської та французької кухні Matisse.
CITYHOTEL розширює поняття бізнес-готелю. Сучасні технології, індивідуальний підхід, престижність і одночасно економічність, налагоджена інфраструктура і професіоналізм персоналу – в готелі є все, що потрібно більшості мандрівників і бізнесменів.

Наша команда
Book at our website to enjoy exclusive benefits:
Complimentary upgrade
Flexible cancellation policy
Welcome drink upon arrival
10% discount from Rack rate
Early check in & late check out
Use promo code Web10