JUNIOR SUITE (with mini-kitchen) / НАПІВЛЮКС

Загальна площа – 54 m2

Ліжко 190x200 см (высота матраца - 40 см)

Оснащення номера: санвузол з ванною, душовою кабіною і біде, міні-кухня, підставка для багажу, центральна система кондиціонування, WI-FI (безкоштовно), пряма міська / міжнародний телефонний зв'язок, міні-сейф, міні-бар, LED-телевізор, ваги, чайник, чайні / кавові набори, посуд, мінеральна вода, набір міні-парфумерії, фен, халати.

Двокімнатний номер з міні-кухнею, оснащений по максимуму. Простора вітальня з рівним успіхом служить і робочою кімнатою, і місцем для ділової зустрічі, і острівцем затишного відпочинку після напруженого робочого дня. Комфортны м'які меблі з екологічно чистих матеріалів чудово вписується в настільки ж м'які тони інтер'єру вітальні. Теплі, сонячні тони, домінуючі в санвузлі з ванною, душовою кабіною і біде, гарантують не менше сонячний заряд бадьорості та оптимізму в будь-який час доби.

Послуги в номері: санвузол з ванною, душовою кабіною і біде, міні-кухня, центральна система кондиціонування, wi-fi (безкоштовно), прямий міський / міжнародний телефонний зв'язок, міні-сейф, міні-бар, LED-телевізор, чайник, чайні / кавові набори, посуд, мінеральна вода, набір міні-парфюмерії, фен, халати.

* Оплата приймається в національній валюті (гривні), встановленій згідно комерційного курсу на день оплати.

Book at our website to enjoy exclusive benefits:
Complimentary upgrade
Flexible cancellation policy
Welcome drink upon arrival
10% discount from Rack rate
Early check in & late check out
Use promo code Web10